Disidenti
Showbizi

“Kemi qeshë bashkë por sot më bëre me lot”, Sinan Vllasaliu i pikëlluar për Cimën

Rasim Thaçi ka vdekur sot si pasojë e betejës me COVID-19.

Humoristi shqiptar Rasim Thaçi apo i njohur për publikun si Cima sot është ndarë nga jeta, shkruan lajmi.net.

Cima ishte në moshën 71 vjeçare dhe po trajtohej nga virusi COVID-19 në Klinikën Infektive.

Sinan Vllasaliu përmes një postimi në Instagram është shprehur i pikëlluar për lajmin e vdekjes së humoristit shqiptar.

“Rasim shumë kemi qeshë bashkë, por sot më bëre me lot.. Pusho i qetë”, shkroi këngëtari i mirënjohur shqiptar.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

“Kemi qeshë bashkë por sot më bëre me lot”, Sinan Vllasaliu i pikëlluar për Cimën