Disidenti
Showbizi

Kejvina Kthella duket atraktive, ndërsa sjell imazhe nga pushimet në Saint-Tropez

0Shares

Modelja e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, po shijon disa ditë të mira pushimi.

Biondja, e ndjekur nga 800 mijë njerëz vetëm në Instagram, ka zbuluar së fundmi se si destinacion të këtyre pushimeve ka zgjedhur Saint-Tropez.

Ajo ndërkohë nuk ka munguar me disa fotografi atraktive, me anë të të cilave ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Foto: Screenshot/ Instagram

Bukuroshja e famshme ka zgjedhur një palë bikini ngjyrë kafe shkëlqyese, të cilat më pas i ka shoqëruar me një triko kafe me të bardha dhe pantallona të tilla.

Komplimentet po ashtu nuk munguan në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Reklama
Foto: Screenshot/ Instagram

E njëjta këtë vit mori vëmendje të madhe për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania 2.

Kthella u përjashtua nga ky edicion për shkak të një incidenti me banorin Luiz Ejlli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

 

Kjo bëri që të marrë edhe shumë komente negative asokohe dhe të humb mijëra ndjekës./Telegrafi/

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

Kejvina Kthella duket atraktive, ndërsa sjell imazhe nga pushimet në Saint-Tropez