Disidenti
Lajme

Halil Geci:Interesante çfarë bashkveprimi i opozitës ,i sindikatës të bacit Rrahman, i puntorëve komunal, i Rusisë,i Serbisë , të gjithë kundër Qeverisë Kurti dhe Vjosa Osmanit…!

0Shares

Shkruan Halil Geci;

Disa zuzar,e zuzarica shitsa e tradhtar,defatore,e tupangji që e shofin LDK-n mbi atdheun,duhet me ua bërë ADN-n se be po ju bëjë që s’kan gjak shqiptari, ngase ata që nuk kan gjak shqiptari shiten dhe blehen lehtë.
Ata nuk njohin kufi, të tillet nuk e dinë vijen e kuqe kur është në pytje interesi partiak dhe ai i atdheut.

Ata që sot i shajn institucionet të udhëhequra nga Vjosa dhe Albini,
i shajn për t’vetemn arsye pse ata kan perkrahje popullore masive,pse ata ua kan hequr hajnave duart nga kuleta e shtetit…!
Interesant qfar bashkveprimi i opozites ,i sindikates të bacit Rrahman, i puntorve komunal, i Rusis,i Serbis,i Edi Rames,të gjithë një vi,kundër Qeveris Kurti dhe Vjosa Osmanit…!
Sa më shumë që e shajn aq më shumë e ka perkrahjen e popullit.

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Halil Geci:Interesante çfarë bashkveprimi i opozitës ,i sindikatës të bacit Rrahman, i puntorëve komunal, i Rusisë,i Serbisë , të gjithë kundër Qeverisë Kurti dhe Vjosa Osmanit…!