Disidenti
Sport

Goditjet e forta të Krasniqit – Momenti kur Timour Nikarkhoev dorëzon meçin

Ka përfunduar meçi i madh i boksit mes boksierit kosovar, Robin Krasniqit dhe Timour Nikarkhoev.

Robin Krasniqi e ka fituar meçin e madh të mbajtur në Gjermani qysh në rundin e pestë, pasi kundërshtari e dorëzoi meçin, shkruan Periskopi.

Robin Krasniqi ka 51 fitore dhe 7 humbje në karrierë. Dhe së fundi ka boksuar me 9 tetor 2021, ku ka humbur nga Dominick Bozell.

Ndër prioritetet e Real Madridit në verë, transferimi i sulmuesit të Arsenalit

Disidenti.net

Jakaj për boksierin serb që e rrahu: I tregova se kush jemi duke e kthyer në Beograd me sy të ënjtur

Disidenti.net

Ylli i Real Madridit vazhdon me zanatin e vjetër, bën iftar me tri hurme

Disidenti.net
Disidenti

Goditjet e forta të Krasniqit – Momenti kur Timour Nikarkhoev dorëzon meçin