Disidenti
Lajme

Gjykata Speciale thotë se ka siguruar edhe dy paketa me materiale për krerët e UÇK-së

hNë Gjykatën Speciale, ka filluar seanca paragjyqësorë ndaj ish-udhëheqësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Nuk ka komb kosovar”, “Ti je majmun” – përplasje e ashpër mes Nexhmedin Spahit dhe hoxhës Bekim Jashari

Disidenti.net

Haki Abazi i prerë: Jap dorëheqje nëse ndodh kjo

Disidenti.net

As sapunë e as çarçafë në disa klinika të QKUK-së

Disidenti.net
Disidenti

Gjykata Speciale thotë se ka siguruar edhe dy paketa me materiale për krerët e UÇK-së