Disidenti
Lajme

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë

Një person është gjetur pa shenja jete në Vitomiricë të Pejës, mëngjesin e sotëm, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas informacioneve, viktima është një 73-vjeçar.

Burime të Sinjalit, bëjnë me dije se bashkëshortja e ka gjetur të ndjerin të shtrirë në tokë, në afërsi të një peme.

Policia dhe ambulanca dolën në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e tij.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Latifi kritikon Ramën për mbeturinat: Thua se nuk vjen nga Londra por nga Somalia – Shpendi do të duket yll

Disidenti.net

900 mijë euro i morën pa shkuar në punë, kush janë personat që i gjeti auditori?

Disidenti.net

“Kosova e pagoi me gjak lirinë”, fjalimi i fuqishëm i Mandl në Parlamentin Evropian

Disidenti.net
Disidenti

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë