Disidenti
Showbizi

Fisniku e fotografon ‘nudo’ Fjolla Morinën

Fjolla dhe Fisniku ka ditë që ndodhen në pushime.

Ata madje u martuan në Maldive, kështu duke i shndërruar në pushime mjalti.

Ajo dhe bashkëshorti saj thuajse çdo ditë po ndajnë imazhe për ndjekësit e tyre, madje shpesh edhe momente intime.

Sikur sot Fjolla që solli këto dy imazhe duke pozuar gati krejt nudo.

Eh, po mirë që fotograf e ka Fisnikun.

“Jam daja i Luizit”/ Gjergj Luca zotohet për dasmën madhështore të ‘nipit’ me Kiarën…

Disidenti.net

Luizi këndon “Thrret Prizreni mori Shkodër” dhe i çon të fala Rifat Berishës: Je zotni, je mbret

Disidenti.net

Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës me burrin e saj brenda ‘Big Brother VIP’

Disidenti.net
Disidenti

Fisniku e fotografon ‘nudo’ Fjolla Morinën