Disidenti
Showbizi

Festa Qoqaj ‘ngrit’ temperaturat me pozat në bikini

0Shares

Festa Qoqaj është një ndër blogeret më të kërkuara nga publiku.

Kjo përshkak të angazhimin të saj në të gjithë rrjetet sociale.

Festa ka postuar sot një set të fotove me bikini nga pushimet, dhe për pak minuta ka marrë  me mijëra komente e pëlqime.

Blogerja duket tërheqëse dhe provokative në fotot e fundit.

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

Festa Qoqaj ‘ngrit’ temperaturat me pozat në bikini