Disidenti
Lajme

Fero ndalon veturën, falë namazin në rrugë (FOTO)

0Shares

Fero tashmë është një ish-reper pasi ai hoqi dorë përfundimisht nga muzika.

Ai i është përkushtuar fesë Islame pasi doli nga burgu ku mbahej për sulm fizik ndaj gruas së tij Arbenitës.

Fero tashmë po e praktikon fenë plotësisht dhe sot ai ndau me ndjekësit e tij një foto ku tregon se ka ndaluar veturën për namaz.

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

Fero ndalon veturën, falë namazin në rrugë (FOTO)