Disidenti
Lajme

“Eskalon” Kimete Berisha, Enver Hoxhajn e quan “kastravec”

Gazetarja Kimete Berisha ka reaguar pas deklaratave të Hoxhajt, se një pjesë e votuesve të PDK-së nuk kanë dalur në votime për shkak të kushteve klimatike.

I menjëhershëm ka qenë statusi i Kimete Berishës, e cila ka eskaluar tërësisht, duke e quajtur kryetarin në detyrë të PDK-së, kastravec,.

Postimi i plotë:

Enver, a po nerth!
Enver Hoxhaj e ka zbuluar se kushtet atmosferike kanë ndikuar tek votuesit e PDK-së.
Tha: ‘Unë mendoj që një pjesë e elektoratit tonë nuk ka dalë të votojë edhe per shkak të kushteve klimatike’
Thuajse votuesit e PDK-së komplet janë me reumë, dhe se ‘Nana Naile’ u dasht m’i organizu zgjedhjet në vend KQZ-së, tuj votu tuj u paritë.
Dhe se votuesit e PDK-së qenkan të përhënur, moti ua dikton atyre nervat dhe disponimin.
Nuk ka qenë ftohtë në qiell, Enver, por ftohtë në zemër.
I keni mërdhi votuesit!
P.S. Rrallë kam pa kësi kastraveci.

“As sot as mas zgjedhjeve”, AAK-ja me vijë të kuqe për LVV-në

Disidenti.net

Hajnat në Gjakovë vjedhin pajisjet e makinave për shtrimin e asfaltit të kompanisë “Benita”, dëmi rreth 15 mijë euro

Disidenti.net

Kraki “shpërthen” ndaj Escobar e Lajçakut: S’janë Amerika e Evropa, Kosova nuk është as Sudan, e as Libi që me i vendos sanksione

Disidenti.net
Disidenti

“Eskalon” Kimete Berisha, Enver Hoxhajn e quan “kastravec”