Disidenti
Showbizi

Era Istrefi sërish dridh Instagramin me twerk’un e saj

Kanë qenë adhuruesit e këngëtares, të cilët kanë ndarë këtë moment në rrjete sociale. Kujtojmë që “TKRKT” dhe “Bebe” ishin dy projektet muzikore që e rikthyen fuqishëm këngëtaren 27-vjeçare këtë sezon në skenë.

 

 

Khaby Lame, pa e çelur gojën, bëhet më i ndjekuri në TikTok

Disidenti.net

E dhimbshme/ Dafina Zeqiri publikon bisedën e fundit me Vjosa Berishën

Disidenti.net

Festa Qoqaj ‘përvëluese’ nga plazhi

Disidenti.net
Disidenti

Era Istrefi sërish dridh Instagramin me twerk’un e saj