Disidenti
Lajme

Ekskluzive: Viktima në Klinë ishte biznesmen i shquar në Zvicër, posedonte garazhë të veturave luksoze

0Shares

Një ngjarje e rëndë ka ndoshur sot në qytetin e Klinës. Si pasojë e të shtënave më armë, Anton Prela nuk ka arritur t’i mbijetoj plagëve dhe me pas ka ndërruar jetë në spitalin e Pejës.

Burimet bëjnë me dije se i dyshuari dhe viktima janë mërgimtarë.

Sipas këtyre burimeve, viktima në Klinë ishte biznesmen i shquar në Zvicër. Ai posedonte garazh të veturave luksoze.

I dyshuari dhe viktima ishin familarë mes vete dhe në drejtim të ndjerit ka shkrepur 7 plumba.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:00, në një lokal në qendër të Klinës.

Sistemi i Perëndimit së shpejti edhe në Kosovë, e kthen shishen, i merr paratë

Disidenti.net

“Çka nëse e sheh në rrugë”, babai i Rizës flet pas lirimit të Sekiraqës: Shohim se si do të zhvillohet – mirë jo

Disidenti.net

35-vjetori i grevës së minatorëve, Kurti: Me guxim politik, ky komunitet e dridhi gjithë ish-Jugosllavinë

Disidenti.net