Disidenti
Lajme

E dhimshme: Ndahet nga jeta polici dhe veterani i UÇK-së, Milaim Fejzullahu

0Shares

Familja Fejzullahu nga fshati Shallc i Vushtrrisë ka marrë lajmin e hidhur për vdekjen e familjarit të tyre.

Në moshën 57 vjeçare ka ndërruar jetë zyrtari policor i Kosovës, Milaim Fejzullahu.

Lajmin për vdekjen e të ndjerit e kanë dhënë familjarët përmes një postimi në rrjtet sociale.

I ndjeri ishte edhe veteran i UÇK-së, ku ka reaguar edhe Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së Dega në Vushtrri, ku kanë shprehur ngushëllime.

Postimi:

Njoftim mortor!

Me dhembje morëm lajmin se ka ndërru jetë Veterani i UÇK së z.MILAIM FEJZULLAHU nga fshati Shallc.

Vorrimi bëhet me datë 14.01.2024 në ora 15.00 në fshatin Shallc!

Ngushëllime familjes Fejzullahu!

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net