Disidenti
Kuriozitete

Dhitë e egra mbi çatinë e një objekti (Video)

Dy dhi të egra janë parë duke bredhur përgjatë çatisë së pjerrët të një prone në Uellsin e Veriut.

Sipas DailyMail, pamjet ‘shokuese’ tregojnë dhitë në një ndërtesë pranë stacionit të tramvajit në vendpushimin bregdetar të Llandudno.

Ato i përkasin të njëjtës tufë që zbriti në qytet gjatë bllokimit.

Kafshët u filmuan duke bredhur pranë ullukut për disa sekonda para se të zhdukeshin nga sytë në një video të publikuar në Facebook.

“Imagjinoni të jeni në shtëpinë tuaj dhe të dëgjoni diçka rastësisht duke kërcitur mbi çatinë tuaj. Demonët! Apo hajdutët me taka?”, shkruante njëri prej komentuesve

Studimi i ri: Ujku ka qenë miku më i mirë i njeriut

Disidenti.net

A e dini pse dyert në banjot publike nuk arrijnë në dysheme?

Disidenti.net

“Shtëpia më e vetmuar” në botë që ndodhet në një ishull të braktisur, po shitet për 340 mijë dollarë

Disidenti.net
Disidenti

Dhitë e egra mbi çatinë e një objekti (Video)