Disidenti
Lajme

Deputetja e LDK-së i dhuron vezë kryeministrit Kurti

Vlora Dumoshi, deputete e LDK-së ua ka dhuruar disa vezë kryeminsitrit Albin Kurti, e anëtarëve të kabinetit qeverisës.

Kjo si shenjë ironie, për hedhjen me vezë që ia kishin bërë ish-kryeministrit Isa Mustafa, për marrëveshjen e energjisë.

“Unë nuk iu them tradhëtar, as me vezë nuk po iu gjuj. Por po iu quaj mashtrues, a jeni operuar prej turpi. Po ta dhurojë vezën e drejtoja kryeministrit mashtrues, se tradhëtarët që i quanit dolën faqebardhë. Ia dha vezët”, ka thënë Dumoshi.

 

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net

PDK dhe AAK në emër të UÇK kanë vjedhur, në emër të saj tentojnë të fshehin dallaveret!

Disidenti.net
Disidenti

Deputetja e LDK-së i dhuron vezë kryeministrit Kurti