Disidenti
Lajme

Deputetet e Vetëvendosjes dalin në Kuvend me rroba të bardha

0Shares

Pothuajse të gjitha deputetet e Lëvizjes Vetëvendosje, kanë veshur kostume me ngjyrë të bardhë.

Përveç deputeteve të Lëvizjes Vetëvendosje, me rroba të bardha është veshur edhe ushtruesja e detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani dhe deputetet nga lista e saj.

Deputetet në të bardha, të VV’së, janë mbledhur para foltores së Kuvendit për të shkrepur disa fotografi.

Ndryshe, Vjosa Osmani dhe Arbërie Nagavci para seancës së Kuvendit, i janë referuar ditës së sotme si “Ditë e bardhë”.

Sot në Kuvendin e Kosovës sot po mbahet seanca konstituive të legjislaturës së tetë, duke filluar nga ora 10:00.

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Deputetet e Vetëvendosjes dalin në Kuvend me rroba të bardha