Disidenti
Lajme

Dasma e djalit të Ukshin Hotit bashkon politikanët kosovarë

I biri i Ukshin Hotit, Andini, ka kurorëzuar sot dashurinë e tij me Kaltrina Zekën.

Në mesin e shumë familjarëve dhe miqve, gjenden edhe disa nga figurat kryesore politike të vendit.

Ata që nuk po bëhen dot bashkë në takime të ftuara e në Kuvend, u bënë bashkë në dasmën e djalit të veprimtarit të shquar të çështjes kombëtare.

Në kremtën e Andinit janë parë kryeministri Albin Kurti, i pari i PDK-së, Memli Krasniqi, pastaj Besnik Bislimi, Nait Hasani, Sami Lushtaku e Ganimete Musliu.

“Jam në gjendje të jap dorëheqje”

Disidenti.net

Qeveria do të ndajë 3 milionë euro për byzylykë që do u vendosen të dyshuarve për sulm ndaj grave

Disidenti.net

Adi Krasta drejtor i ri i RTK-së?

Disidenti.net
Disidenti

Dasma e djalit të Ukshin Hotit bashkon politikanët kosovarë