Disidenti
Showbizi

Dafina dhe Era bëhen “kërrsh” në Instagram

Ka disa kohë prej kur Dafina Zeqiri dhe Era Istrefin, kanë nisur debatet përmes rrjeteve sociale.

E duket se këtyre debateve nuk po iu vie fundi.

Dafina postoi një foto me një palë vathë të punuar me perla në rrjetet sociale, dhe më pas Era publikoi foton që paralajmëronte këngën me Mozzik.

E në këtë foto, fansat menjëherë vunë re vathët identik sikur ata që kishte Dafina, pas kësaj, thumbat mes dy këngëtarëve nuk u ndalën, shkruan lajmi.net

Një debat përmes ‘Instagramit’, edhe pasi Dafina preu flokët ku u shfaq me balluke.E së fundmi, Era ka publikuar një ‘Instastory’ ku shkruan : “B*tch I’m a baddie, bëj çfarë të dua”, e cila është marrë nga ndjekësit si një “thumbim” për Dafinën.

Nuk ka vonuar shumë dhe Dafina me një ‘Instastory’ ka reaguar duke shkruar: Gjithçka është një kopje e një kopje, e një kopje.

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Dafina dhe Era bëhen “kërrsh” në Instagram