Disidenti
Sport

Çekiçi shënoi gol të bukur ndaj Galatasarayt dhe ia dedikoi Megi Pojanit, e cila ishte e pranishme në stadium

Endri Çekiçi po vazhdon të jetë i përfolur përfolur për jetën e tij private.

Futbollisti shqiptar shënoi një gol tejet të bukur të premten mbrëma, në humbjen që skuadra e tij, Konyaspor, e pësoi në udhëtim te Galatasaray me rezultatin 2:1, shkruan Gazeta Express.

Çekiçi shënoi nga distanca, kur po zhvillohej minuta e 15-të e ndeshjes.

Përveç golit të bukur, vëmendjen e mori edhe festimi që bëri 25-vjeçari.

Reprezentuesi i Shqipërisë këtë gol e festoi me blogeren shqiptare, Megi Pojanin, e cila ishte e pranishme në këtë ndeshje dhe momenti u kap nga kamerat.

Endri Çekiçi dhe Megi Pojani thuhet se janë në një lidhje tash e një kohë, por deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar diçka të tillë. /Gazeta Express/

Probleme për Modricin, ja sa do t’i mungoj Realit

Disidenti.net

Kosova dhuron spektakël, e pamëshirshme ndaj Qipros

Disidenti.net

Moderatorja shqiptare e zbulon emrin e futbollistit të Kombëtares që i dërgoi mesazhe natën vonë

Disidenti.net
Disidenti

Çekiçi shënoi gol të bukur ndaj Galatasarayt dhe ia dedikoi Megi Pojanit, e cila ishte e pranishme në stadium