Disidenti
Showbizi

Arta Bajrami thotë një thënje të madhe, por fansat shohin gjëra të mëdha tek ajo

Arta Bajrami ka tentuar të inspiroj femrat me një thënje në postimin e fundit në Instagram.

“Jeni të motivuar nga ajo që mund të bëni, jo nga ajo që nuk mundeni”, shkruan Arta.

Por, fansat kanë parë gjëra të mëdha në fotot e fundit të këngëtares kosovare.

Se për çfarë bëhet fjalë, shikoni fotografitë e Arta Bajramit./Indeksonline/

 

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Arta Bajrami thotë një thënje të madhe, por fansat shohin gjëra të mëdha tek ajo