Disidenti
Lajme

“A ropt jau q***”/ Sharjet e Abelard Tahirit i duken normale Faton Abdullahut, ragon ashpër Xhevdet Pozhari

Analisti politik Xhevdet Pozhari ka reaguar ndaj zëdhënësit të PDK-së, Faton Abdullahut.

Mbrëmë Abdullahu tha se sharjet në Kuvend janë normale, duke i cilësuar si opozitarizëm.

Ndërsa, Pozhari në ragimin e tij, thotë se sipas tyre, është normale edhe me vjedh, mëditjet, darkat e drekat.

Sipas Pozharit është normale edhe me i çu luftëtarët në Hagë, me ble armë me para të shtetit si dhe me pas zëdhënës Abdullahun është krejtësisht normale.

Postimi i plotë:

Po more, edhe me vjedh është krejtësisht normale… mëditje, tenderë, darka, dreka, ekskursione, etj.

Edhe me i çu luftëtarët në Hagë është krejtësisht normale.

Edhe me ble armë me pare të shtetit dhe me e gdhend emrin është krejtësisht normale.

Edhe me qenë ti zëdhënës partie është krejtësisht normale.

Por, abnormaliteti i vetëm është se qysh ju kanë votu 20 vite!

Ekskluzive: I dyshuari për plagosjen e policëve, gjeneral Nuredin Lushtaku dhe vëllezërit e tij, Policia mobilizon forcat për arrestimin e tyre

Disidenti.net

E rëndë: Plagosen dy policë në Skënderaj, njëri u qëllua në kokë

Disidenti.net

PDK dhe AAK në emër të UÇK kanë vjedhur, në emër të saj tentojnë të fshehin dallaveret!

Disidenti.net
Disidenti

“A ropt jau q***”/ Sharjet e Abelard Tahirit i duken normale Faton Abdullahut, ragon ashpër Xhevdet Pozhari