Disidenti
Showbizi

A ishte në lidhje dashurie me Endrit Thaçin? Flet për herë të parë vajza e Lutfi Hazirit

Në mediat ishte përfolur gjatë për një lidhje të mundshme mes djalit të presidentit Thaçi, Endrit Thaçit dhe vajzës së nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, Lotinës. Së fundmi vajza e Hazirit ka thyer heshtjen ka treguar se a ka qenë ndonjëherë lidhje me presidentin.

E ftuar në emisionin “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” në RTV Dukagjini, ku foli rreth jetës së saj private ku zbuloi shumë të pathëna. Ajo mohoi se ka pasur lidhje me Endritin.

Ne kemi qenë vetëm shokë në fakultet. Ne jemi shokë kaherë, nuk është që jemi njoftu të rritur, ose që jemi bo shokë qaty për qaty. Fotoja veç është shkrep dhe mandej kanë dalë spekulimet që ne jemi në lidhje edhe pse nuk jemi kanë kurrë”, tha Lotina përcjell Insajderi.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

A ishte në lidhje dashurie me Endrit Thaçin? Flet për herë të parë vajza e Lutfi Hazirit